Ubytování v soukromí
CZ EN DE

Rezervace

Budova slouží k ubytování lázeňských hostů . Budova je umístěna v zastavěné části obce Luhačovice , v sousedství místní zpevněné komunikace ulice Rumunská, ze které je řešen přístup. V roce 1928 kolaudace stavby v lázeňské zóně. Stavba je určena k ubytování návštěvníků lázní Luhačovic. V roce 1936 byly Luhačovice povýšeny na město. Nejsou místní komunikace uvnitř lokalit v územním plánu zakresleny. 

Zatřídění pro potřeby ocenění:

Budova: G. hotely a obdobné budovy

Svislá nosná konstrukce: zděná 

Objednejte si pobyt ve Ville Réna s vynikající dostupností v centru města. Více informací o ubytovacích kapacitách získáte v odkazu Ubytování zde. Chcete-li znát ceny ubytování, více informací získáte v odkazu Ceník zde.

Provozní podmínky:

Příjezdy a odjezdy hostů: odjezd a odevzdání klíčů do 10 hod.

Ubytování hostů: ubytování od 16 – 18 hod.

Pozdější příjezdy po 18.00 hod. ,  prosím hlaste tel.: +420 774 457 213, +420 739 457 211

Telefonické rezervace, rezervace sms : tel.: +420 739 457 211 

HOTELOVÉ SLUŽBY: 

- NEPŘETRŽITÁ recepční služba NA ZAVOLÁNÍ

- lázeňský snídaňový set v každém pokoji 

- k zapůjčení adaptér

- fax, kopírování , wifi ZDARMA 

- VILLA RÉNA - parkování ZDARMA

- koupaliště DUHA Pozlovice dospělý - zajištění 1 vstupu ZDARMA během pobytu

- LÉČEBNÉ PROCEDURY - zajištění ambulantních procedur

- akupresurní kamínková podložka k masáži chodidel k zapůjčení ZDARMA na recepci 

- k zapůjčení cestovní napařovací žehličky a žehlícího prkna + žehlící podložky NA RECEPCI ZDARMA 

- zajištění taxi služby

- poskytování turistických informací a jiné informační služby pro hosty VILLY RÉNY

- fén k zapůjčení na recepci 

- možnost k zapůjčení el.grilu 

- piknikový koš DELUXE , olivově zelený - k zapůjčení ZDARMA , ( plážová deka k zapůjčení na recepci )

- encyklopedie hub , kapesní atlas hub s košíkem  k zapůjčení na recepci 

- možnost k zapůjčení holí pro Nordic walking  ZDARMA

- ČLOVĚČE, NEZLOB SE ! - k zapůjčení cestovní sada  ZDARMA

RECEPCE:   - tel.: +420 774 457 213 - příjezdy hostů

BEZ ČEKÁNÍ, prosím volejte 15 min. před příjezdem

STRAVU: NENABÍZÍME

ZÁKAZ parkování před budovou villy Rény na žluté čáře.  Zákaz stání na kanalizacích a před vjezdem do garáží .  Parkování č. 1- 6 , 10 . Žlutá čára č. 7- 9 .   Veřejná místní komunikace hlídaná kamerovým systémem. 

V prostorách budovy je přísný zákaz kouření! Neumožňujeme ubytování hostů se zvířetem. Poskytovatel ubytování si vyhrazuje právo kontroly inventáře pokoje po skončení ubytování.

Škody na majetku: Každý host je povinen po dobu svého pobytu ve Ville Réně podle platných právních předpisů se zodpovídat za způsobené vzniklé škody na zařízení a inventáři Villy Rény. Při poškození a zničení majetku Villy Rény má právo provozovatel požadovat náhradu vzniklé škody. Klient nesmí přemisťovat ani nijak zasahovat do uspořádání na pokojích Villy Rény. Hodnota a inventární seznam majetku na pokojích je uložen na recepci. Klient zodpovídá jako zákonný zástupce za škody způsobené nezletilou osobou. Klient, který způsobí škodu je povinen uhradit ihned nebo do 14-ti dnů na základě vystavení faktury hodnotu škody na majetku. Villa Réna nenese zodpovědnost za odcizení a poškození motorových vozidel před vilou. Villa Réna nenese zodpovědnost za odcizení nebo ponechání cenných věcí hosta na pokojích nebo v prostorách budovy. Doporučujeme zamykat vchodové dveře při pobytu na pokoji. Před odchodem z pokoje host řádně kontroluje okna a dveře pro svou bezpečnost. Klient nesmí do pokojů vpustit osoby ve vile neubytované. Přísný zákaz zapojování vlastních elektrických spotřebičů. Povoleny jsou holící strojky, kulmy, fény, nabíječky mobilních telefonů, počítače. Host je povinen neotvírat cizím osobám, při pochybnostech kontaktuje recepci tel.: +420 774 457 213 nebo policii. Za ztrátu klíče účtujeme 200,-Kč.

Zapomenuté předměty nezasíláme pouze na vyžádání . Uskladnění pouze 14 dní. 

Kouření a konzumace nápojů: Ve vile platí přísný zákaz kouření. Host zodpovídá za konzumaci alkoholu, konzumace osobám mladším 18-ti let není povolena. Po 22. hodině je nutno dodržovat noční klid. Recepce není oprávněna podávat jakékoliv informace o klientech třetím osobám (výjimkou je Policie ČR).

Ceny jsou platné od 1. 1. 2018

Jsou uvedeny včetně DPH.

VILLA RÉNA- od 11.9.2016 jsme zařazení do sítě smluvních partnerů BENEFIT PLUS.Registrace pouze www.villarena.cz  - rezervace.

On-line rezervaci můžete provést ve dvou krocích:

1. Nejprve prosím potvrďte (níže), že jste seznámeni s obchodními podmínkami: 'souhlasím s podmínkami'.

2. Potom klikněte na pole 'Rezervovat' (bez seznámení a souhlasu s obchodními podmínkami nebude toto pole aktivní). Následně budete přesměrováni do rezervačního systému a zde rezervaci dokončíte.

Děkujeme. 

Rezervovat